O hotelu

Tato obec je známa především díky baroknímu zámku Loučeň. který byl postaven na místě středověké tvrze v letech 1704 – 1713 Arnoštem, hrabětem z Valdštejna. Hotel stojí na hrázi rybníka Jívák, uprostřed lesa. Původní stavba byla zbudována již v roce 1935 jako pivnice s tančírnou. Později byla přestavěna a využívána jako zájezdní hostinec.

Současná podoba byla dokončena v roce 1994.

Vstupní hala vás uvede do stylové restaurace s kapacitou osmdesáti míst s možností posezení u krbu, s tanečním parketem a barem. Konají se zde rodinné oslavy, svatby, firemní večírky, bankety a školení. Pro menší společnost můžeme nabídnout soukromí v salónku.

Zdejší kuchyně je známá nejen svými zvěřinovými specialitami, ale také přípravou na lávovém venkovním grilu a v domácí udírně.

V letní sezóně je otevřena hotelová terasa, ze které je krásný výhled na rybník Jívák. Dále můžete navštívit pivnici a využít venkovní sezení s tanečním parketem a kamenným ohništěm.

Ubytování je v jedenácti dvou až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením a TV.

Parkování je možné v areálu hotelu. Pravidelně se zde pořádají hudební a taneční večery i pod širým nebem.

Hotel je ve spojení s okolní přírodou jako stvořený pro relaxaci a odpočinek. Pro ty z vás, kteří dáváte přednost zdravému pohybu, slouží turistické stezky pro pěší i pro cyklisty, koupání i další sportovní aktivity. V zimních měsících pak sporty jako běhání na lyžích, bruslení apod.

Provozovatel : Zdeněk Matěcha IČ 11252537